Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vinná klobása, Umělý vánoční stromek, Svíčky, Štědrý večer, Monitor, Kavkazská jedle, Santa, Vánoční ozdoby, Alkoholový kalendář, Jezulátko, Přáníčko, Kapr, Vánoční koule, Vídeň, Vánoční koledy, Koleda, Vánoční svícen, Rumové řezy, Vánoční ubrusy, Vánoční svíčky, Přání, Zima, Václavské náměstí, Křesťanství, Tiskárna, Smrk, Historické ozdoby, Neviňátko, Papírový vánoční stromek, Schleich, Omalovánky apod.

Hlášky, přísloví, bonmoty, motta, výroky, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, bonmoty, motta, výroky, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o štěstí, moudra o dětech, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, odkaz, Staré hry online, Juventus Turín, zdroje informací, P, Pozadí na plochu počítače, Zlatan Ibrahimović, webovky, Státní prapory států světa, Seznam vlajek amerických států, Slovník pojmů Co je to?

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, muži, halloween, láska, náboženství, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zvířata, ženy a dívky, nápoje, věda, symboly, osobnosti a lidé, mapy, hudba, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, květiny, hmyz, sport, přístroje atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Keywords:pro děti, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Dopravní značky, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, zdarma, F, Přehled přípon a koncovek souborů, Texty blahopřání, Nejlepší online hry zdarma, Dopravní značky, zábava

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Wallpapers na plochu počítače - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil, notebook, displej, obrazovka počítače, počítač, tablet, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 10, Windows 10 Mobile, Android, Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, macOS, Windows 7, Windows Server 2012, Linux Fedora, OSX. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, voda a bubliny, wallpapery, rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, auta, zvířata, sportovní pozadí, letadla, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1920x1440, 375x667, 1280x800, 1600x2560, 360x640, 800x1280, 1800x1440, 1152x864, 768x1024, 1920x1280, 1152x1920, 1280x1024, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1536x864, 1280x768 atd.

Přísloví, motta, moudrosti, hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky

Slavné citáty, Přísloví, motta, moudrosti, hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Super online kvízy, doporučujeme, Vlajky měst Kraje Vysočina, URL, výukové pomůcky, Ilustrace, obrázky, Wallpapers na plochu moře a oceán, humor, multimédia, Wallpapers na plochu počítače, Prapory českých měst

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Vánoční svařák, Vánoční hvězda, Stromeček, Koleda, Jmenovka, Adventní svícen, Cesmína, Adventní kalendář, Rostliny, Jingle Bells, Vánoční tapety, Štědrý večer, Jídlo, Václavské náměstí, Sám doma, Windows, Košíčky, Jesličky, Vinná klobása, Dárky, Dia, Bramborový salát, Ohňostroj, Francouzsky, Tichá noc, K Tisku, Samolepky, Pro děti, Smrk, Patchwork apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijský vítěz, Komunisté, Sochař, Scénárista, Gymnasté, Architekt, Kněz, Zpěvačky, Slovenští prezidenti, Protektorát, Sebevražda, KSČ, Antropolog, Angličané, Politik, Dallas Stars, Boston Bruins, Slováci, Čeští králové, Nobelova cena, Textař, Básník, Mim, Rakousko-Uhersko, Generalissimus, Voják, Romantismus, Kancléř, Skladatel, Dramatik, Závodník, Hudba, Philadelphia Flyers, Vojevůdce, Válka, Miliardáři apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Mississippi, Texas, Pensylvánie, Kalifornie, Idaho, Ohio, Severní Karolína, Illinois, Wyoming, Havaj, Montana, Kentucky, Nevada, Utah, Jižní Karolína, Tennessee, Jižní Dakota, Minnesota, Maine, Rhode Island, Iowa, Missouri, Massachusetts, New Hampshire, Maryland atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC, tipy, odkazy, Vlajky států jižní Asie, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, linky, Nejhranější hry online, Fotografie topmodelek, info, internetové stránky, zadarmo

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Vánoční svařák, Vánoční hvězda, Stromeček, Koleda, Jmenovka, Adventní svícen, Cesmína, Adventní kalendář, Rostliny, Jingle Bells, Vánoční tapety, Štědrý večer, Jídlo, Václavské náměstí, Sám doma, Windows, Košíčky, Jesličky, Vinná klobása, Dárky, Dia, Bramborový salát, Ohňostroj, Francouzsky, Tichá noc, K Tisku, Samolepky, Pro děti, Smrk, Patchwork apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Nej hry online, Online adventní magazín, Nejhranější online hry zdarma, Členské země americké federace, Obrázky, kliparty, Pozadí s vlajkami na plochu, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zeměpis, pro dospělé, Super online kvízy, zajímavosti, K, Slovakia, Croatia, Czechia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Omalovánky k tisku
Linky na partnerské weby
Přání k svátku
Doporučené internetové odkazy
Sexy Christina ricci
Naše tipy na užitečné weby
Poland
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
World countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.