Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, český jazyk, věda, zločin a právo, software, materiály, různé, stavebnictví, bankovnictví, počítače, cestování, lékařství a medicína, matematika, rostliny, účetnictví, latina, náboženství a křesťanství, literatura, sport, nemoce, nástroje, filozofie, příroda, školství atd.

Kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtípky, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, frky, ftipy, vtipné texty, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O mužích, O Somálcích, O zvířátkách, O škole, O ekonomech, O Slovácích apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, hry i všeobecné informace

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Super online kvízy, Full HD pozadí na PC, Seznam vlajek měst České republiky, V, Arsenal FC Premiere League, Online zeměpisné testy zdarma, URL, zeměpis, Grunge hudební rockový styl, Dopravní značky, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, A

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brambořík, Přáníčko, Historické ozdoby, Adventní věnec, Ježíš Kristus, Píseň, Vánoční koledy, Vánoční svíčky, Milka, Jarmark, Skleněné ozdoby, Slámový adventní věnec, Vánoční pozadí, Obrazovka, Keramický adventní věnec, Strom, Plzeň, SMS, Rumové řezy, Vánoční kaktus, Lego, Řetězy, Perníčky, Smrk, Nový rok, Staroměstské náměstí, Štědrý den, Tisk, Koleda, Písnička, Vánoční filmy apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Logické hry, Animace, Pro dívky, Karetní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Strategie, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Keywords:info, cestování, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Geography and flags, zadarmo, Seznam souborových přípon, Online testy a kvízy zdarma, Warez Movies, software, music mp3, multimédia, pro dospělé, počítače

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, jak otevřít, jak exportovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, grafiku apod.

Moudra, výroky, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, přísloví, bonmoty, úsloví, myšlenky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži od různých známých osobností.

Síť, hry i všeobecné informace

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: odkaz, školství, A, Sandra Bullock, Kliparty pro dokumenty, Hry pro nejmenší online, Prapory všech zemí světa, Střední Asie, Kliparty pro dokumenty, Databáze osobností Kdo je to?, výukové pomůcky, zdroje informací

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vtípky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Náš tip, hry i všeobecné informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství a vzdělávání, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, osobnosti, lékařství, nadpřirozené osoby, národnost, mytologie, zločin a právo, věda, herectví, herci a herečky, přezdívky, záliby a hobby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, umělci a umění, psychologie, Spisovatelé a básníci, státní správa, politici, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Anekdoty, kameňáky, frky, ftipy, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, frky, ftipy, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, chemie, bankovnictví, rostliny, nápoje, filozofie, fyzika, ekonomie a ekonomika, cestování, jídlo, lékařství a medicína, účetnictví, různé, internet, software, literatura, technika, zločin a právo, nástroje, náboženství a křesťanství, matematika, latina, materiály, příroda atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internet, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Omalovánky nejen pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, volný čas, M, Fotografie Britney Spears, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, K, Online životopisy, biografie slavných osobností

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vtípky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, fórky, ftipy, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O Němcích apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Nebraska, Indiana, Wyoming, Havaj, Mississippi, Idaho, Tennessee, Ohio, Iowa, Georgie, Washington, Arizona, Nevada, Jižní Karolína, Severní Karolína, Connecticut, Kentucky, New York, Arkansas, Wisconsin, Montana, Kalifornie, Michigan, Delaware, Oregon atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: weby, Vlajky spojených států amerických, Hry pro kluky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Super free web games zdarma, Sexy Avril Lavigne, linky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na PC ke stažení, M, Andrés Iniesta Luján, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ti jsou totiž teplí...: Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Další odkazy:

Japan
Naše tipy na užitečné weby
Jessica Alba
Tipy na Partnerské weby
Tapety na plochu květiny
Odkazy na užitečné webové stránky
Cestování po Evropě
Linky na partnerské weby
Athletic Bilbao klub
Doporučené odkazy
Community card poker

Děkujeme vám za vaši návštěvu.