Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Pro dívky, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Karetní hry, Akční hry, Závody aut a tak dále.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Náš tip, technika, kultura, informace

černý humor, fórky, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, O Němcích, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O ekonomech, O Somálcích, Frky o tchýních, O Windows, O ženách, Vtipné hádanky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Strategie, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče, Závody aut, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: webovky, multimédia, Hry pro nejmenší online, Nejlepší online hry zdarma, Jihočeský kraj, Super online kvízy, pro dospělé, výukové pomůcky, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, zajímavosti, zadarmo, Prapory regionů a království, Kliparty zdarma

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Keywords:zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Cristiano Ronaldo, Prapory všech zemí světa, zdroje informací, školství, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Webové online testy zdarma, doporučujeme, Pozadí na PC ke stažení

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak exportovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trest smrti, Herec, Philadelphia Flyers, Prezidenti, Boston Bruins, ČSSD, Státník, Závodník, KSČ, Stoletá válka, Textařka, Mim, Politik, Manýrismus, Nežijící, Brno, Američané, Ministr, Sochař, Washington Capitals, Hokej, Čech, Novinář, Vrah, Královna, Scénárista, Prezidenti ČR, Textař, Komunisté, Malíř, Prezident, Hudebnice, Olympiáda, Francouz, Válka, Pedagog apod.

Klíčová slova: F, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, Střední Amerika, info, Online adventní magazín, kuriozity, Přáníčka k výročí svatby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, internet, tipy

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapery ke stažení. můžete využít v notebook, monitor, mobilní telefon, počítač, displej, PC, mobil, phablet, smartphone, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 98, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows XP, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií velkoměsta a noční život, free wallpapers, zvířata, fantasy, sportovní a závodní auta, fraktály, sportovní wallpapery, ptáci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech 1440x900, HD 1280x720, 2560x1600, 2048x1080, 1600x900, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 2048x1536, 2560x1920, 1280x800, 360x720, 1280x960, 1366x1024, 2560x2048, 750x1334, 1440x960 atd.

Fórky, fóry, vtípky, ftipy, frky, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, fóry, vtípky, ftipy, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Somálcích, O škole, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Slovácích apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, auta, dopravní prostředky, muži, přístroje, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, hmyz, hudba, stavby, osobnosti a lidé, halloween, láska, Vánoce a Advent, rostliny, náboženství, nápoje, symboly, ovoce, jídlo a nápoje, ptáci, věda atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, V, Biografie známých osobností, Přání k svátku podle jmen, Online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Libro de colorear, Adventní magazín, počítače, Prapory českých měst

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Síť, technika, kultura, informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, firmy a společnosti, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, úřady a ministerstva, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Bonmoty, rčení, úsloví, moudra, myšlenky, výroky, přísloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, rčení, úsloví, moudra, myšlenky, výroky, přísloví, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro displej, monitor, smartphone, obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, mobilní telefon, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 95, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows XP, Windows 10 Mobile, Linux Fedora. Obrázky na PC ke stažení z kategorií budovy a stavby, příroda, krajina, voda a bubliny, letadla, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, auta, noční města, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, hudební tapety. Dostupné rozměry 1536x864, 1920x1200, 854x480, 360x640, 393x786, 1080x1800, HD 1280x720, 1280x1024, 1280x854, 2560x2048, 1536x2048, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 360x760, 1920x1080 Full HD, 320x568 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: volný čas, Obrázky, kliparty, Seznam zkratek a akronymů, Webové online testy zdarma, Hry pro kluky, Omalovánky k tisku, odkazy, cestování, Dopravní značky, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Sexy Alyssa Milano
Zajímavé webové stránky
Obrázky se zvířaty na monitor
Tipy na Partnerské weby
World flags
Tipy na užitečné weby
Nejlepší web stránka
Linky na partnerské weby
History of travel
Tipy na zajímavé weby
Anastacia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.