Partnerské weby, důležité informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky a podobně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Internet, síť, důležité informace

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Němci, Žijící, Vojáci, Poslanec, Charta 77, Pedagog, Životopis, Florida Panthers, Ekonom, Filozof, Generalissimus, Prezident USA, Rakušan, Stoletá válka, Normalizace, Hudebnice, Olympijský vítěz, Ministr zahraničí, Češi, Hejtman, Fotograf, Vojevůdce, Mluvčí, Sochař, Básník, Kněz, Trenérka, Habsburkové, Zlatý slavík, Producent, Rakousko-Uhersko, Královna, Komunisté, Prezidenti USA, Manýrismus, Náboženství apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokej, Angličané, Dabérka, ČSSD, Ital, Mim, New Jersey Devils, Královna, Producent, Voják, Zlatý slavík, Slovák, Miliardář, Poslanci, Svatý, Češi, Druhá světová válka, Ministr, New York Rangers, Ekonom, Imitátor, Gymnasté, Habsburkové, Pop, Archivář, Filozof, Česká královna, Orlík, Slovenští prezidenti, Poslanec, Politik, Básník, Máj, Vojevůdce, Novinář, Vrah apod.

Klíčová slova: č, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, webovky, Norway, Webové online hry zdarma, zábava, školství, Texty blahopřání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, počítače, humor

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Náš tip, důležité informace

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Přehled souborových přípon, Super free web games zdarma, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, zajímavosti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, multimédia, Vlajka Wallis a Futuna, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky na plochu počítače, Wallpapers na PC

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

World wide web, internet, důležité informace

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Super online kvízy, weby, Biografie známých osobností, Obrázek Femme fatale, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, č, odkaz, Arsenal F.C., internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky vlajek států světa

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Síť, důležité informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vtípky, vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipné texty, vtipy, černý humor, kameňáky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Somálcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Hlavní město Praha apod.

Full HD wallpapery ke stažení - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v notebook, ultrabook, PC, phablet, tablet, mobilní telefon, mobil, displej, smartphone, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Windows 2000, Windows 95, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows 10. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, ptáci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fraktály, tenisté a tenistky, zvířata, květiny, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, free wallpapers, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 375x667, 2560x2048, 1152x864, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1680x1050, 1080x1920, 1280x854, 1920x1200, 1920x1280, 1920x1080, 750x1334 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: volný čas, Skvělé hry online zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj, Skvělé hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značky, Flags of the world countries, Prapory všech zemí světa, URL, cestování

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Aforismy, úsloví, moudra, bonmoty, výroky, hlášky, motta

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, moudra, bonmoty, výroky, hlášky, motta, z kategorií citáty o lži, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o bohu od různých známých osobností.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Dopravní značení, linky, tipy, kuriozity, pro dospělé, Vlajky všech zemí světa, pro děti, webové stránky, Full HD wallpapery ke stažení, Online testy a kvízy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, Casino online, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Supermarket: Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Další odkazy:

Online poker
Odkazy na partnerské weby
Tapety na plochu oceán a moře
Zajímavé webové stránky
Obrázek Učitelky
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky ke stažení na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity Eri Aikawa
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fotky Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.