Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Střílečky, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Karetní, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, humor, odkazy, hyperlinky, Cristiano Ronaldo, tipy, info, zábava, Chelsea Football Club, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma, webové stránky, Wallpapers na plochu počítače

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijský vítěz, Masový vrah, Podnikatel, Rétorika, Závodník, Florida Panthers, Producent, Skladatel, Sebevražda, Stoletá válka, Angličané, Životopis, Generalissimus, Architekt, Hokejisté, Normalizace, Američané, Renesance, Hejtman, KHL, Historik, Trest smrti, Vůdce, Kladno, Hejtmani, Romantismus, Filozof, Češi, Antropolog, Čeští králové, Poslanec, Miliardář, Komunista, Prezidenti USA, Scénárista, Textařka apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Informace, informace, cestování, volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, tablet, ultrabook, notebook, smartphone, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Windows XP, Android, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 7, Windows 98, Windows NT, Linux Fedora, Linux Xubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, auta, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, hudební tapety, rostliny, letadla, dopravní prostředky, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, zvířata, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, 3D a Abstraktní. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 1280x960, 1536x864, 2560x1600, 412x846, 1200x1920, 1280x1024, 1680x1050, 768x1024, HD 1280x720, 2560x1440, 1600x1200, 1920x1440, 360x760, 800x600, 320x568 atd.

Keywords:internet, Přehled souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Vše pro kolo, zdarma, kuriozity, Free game online hry, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Barbie hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Farmářské hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: A, A, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Charlize Theron, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, Nej hry online, FC Bayern Munich, weby, Nej hry online, odkaz, Seznam vlajek amerických států

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, filozofie, nápoje, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, rostliny, literatura, nemoce, materiály, zkratky, hardware, náboženství a křesťanství, účetnictví, různé, fyzika, lékařství a medicína, chemie, počítače, kultura, latina, sport, internet, příroda, zločin a právo atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeňský punč, Smrk, bezlepkové cukroví, Lindt, Patchwork, Jmenovky, Schleich, Štěstí, Vídeň, Vánoční kaktus, Květiny, Ježíšek, Slámový adventní věnec, Řetězy, Jedle, Vykrajovátka, Pozadí, Plzeň, Popelka, Adventní kalendář, Osvětlení do oken, Píseň, Hostina, Vánoční dekorace, Vánoční filmy, K Vytištění, Kapr, Václavské náměstí, Jmelí, Písnička, Filmy apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Strategie, Závody aut a tak dále.

Síť, informace, cestování, volný čas

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: volný čas, linky, počítače, Sexy Nelly Furtado, zadarmo, zeměpis, pro dospělé, Obrázková přání k svátku podle jmen, URL, V, Přehled souborových přípon

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, filozofie, nápoje, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, rostliny, literatura, nemoce, materiály, zkratky, hardware, náboženství a křesťanství, účetnictví, různé, fyzika, lékařství a medicína, chemie, počítače, kultura, latina, sport, internet, příroda, zločin a právo atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeňský punč, Smrk, bezlepkové cukroví, Lindt, Patchwork, Jmenovky, Schleich, Štěstí, Vídeň, Vánoční kaktus, Květiny, Ježíšek, Slámový adventní věnec, Řetězy, Jedle, Vykrajovátka, Pozadí, Plzeň, Popelka, Adventní kalendář, Osvětlení do oken, Píseň, Hostina, Vánoční dekorace, Vánoční filmy, K Vytištění, Kapr, Václavské náměstí, Jmelí, Písnička, Filmy apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Logické hry, Střílečky, Strategie, Závody aut a tak dále.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ovoce, zvířata, zelenina, jídlo a nápoje, hudba, Vánoce a Advent, ženy a dívky, osobnosti a lidé, muži, náboženství, rostliny, sport, přístroje, mapy, hmyz, ptáci, dopravní prostředky, stavby, halloween, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny atd.

Vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, anekdoty, fóry, frky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, pro děti, školství, V, Stručný encyklopedický slovník, Thierry Henry, Obrázky na PC ke stažení, Webové online hry zdarma, zajímavosti, Životopisy osobností, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Superhry a hry online zdarma, Jessica Simpson, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Další odkazy:

Finland
Odkazy na užitečné webové stránky
Sportovní tapety na PC
Zajímavé webové stránky
Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.