Naše tipy, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, filozofie, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, politika, poruchy, nadpřirozené osoby, záliby a hobby, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sportovci a sportovkyně, přezdívky, lékařství, historie, věda, mytologie atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Internet, síť, důležité informace

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: F, zajímavosti, kuriozity, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Inzeruj, inzerce zdarma, odkaz, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Vlajka Spojených arabských emirátů, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky, F, multimédia

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Akční hry, Pro dívky, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. lze použít v displej, monitor, obrazovka počítače, smartphone, mobil, notebook, mobilní telefon, phablet, tablet, počítač, ultrabook a pro operační systémy Windows 2000, Windows NT, macOS, Windows XP, Windows 98, Microsoft Windows 8, Slackware, SUSE Linux, OSX, Linux Fedora, FreeBSD. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, hudební tapety, auta, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, rostliny, noční města, jídlo a nápoje, letadla, operační systémy, Windows, psi a štěňátka. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1920x1200, 768x1024, 360x720, 1280x1024, 1800x1440, 1600x1200, 1280x800, 1080x1800, HD 1280x720, 1440x900, 1024x768, 2560x1600, 1152x864, 854x480, 1920x1280 atd.

Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, O Somálcích, O Němcích, O důchodcích, O škole, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech apod.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, hyperlinky, Biografie známých osobností, Seznam státních vlajek, Kenya, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stavění sněhuláka, cestování, internet, Online testy zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, jak spustit, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, systémové soubory, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip, důležité informace

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: PF, Rumové řezy, Sám doma, Hostina, Svíčky, Vánoční stromek, Sněhulák, Tisk, Adventní svícen, Vídeň, Skleněné ozdoby, Strom, Jesličky, Adventní kalendář, Vánoce, Papírové ozdoby, Jmelí, Osvětlení do oken, Kuba, Vánoční hvězda, Dia, Keramika, Milka, Jarmark, Rostliny, Vánoční trhy, Ohňostroj, Smrk, Šišky, Vánoční dekorace, Koledy apod.

Klíčová slova: pro děti, Státní prapory všech států, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Andrés Iniesta, počítače, humor, Full HD pozadí na PC, Film Avatar 1,2, zdroje informací, Hry pro nejmenší online, č, doporučujeme

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Síť, důležité informace

Myšlenky, moudra, bonmoty, úsloví, hlášky, moudrosti, motta

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, bonmoty, úsloví, hlášky, moudrosti, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Ftipy, černý humor, fóry, vtípky, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, fóry, vtípky, frky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Frky o tchýních, O ženách, O důchodcích, O škole, O Němcích, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

úsloví, hlášky, motta, myšlenky, aforismy, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, hlášky, motta, myšlenky, aforismy, moudrosti, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o kráse od různých známých osobností.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: zábava, odkazy, Přehled přípon a koncovek souborů, Widescreen wallpapers, Ilustrační obrázky, Přehled vlajek USA, školství, Arsenal FC England, Dopravní značky, Hry pro dívky online, zeměpis

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Skladatel, Životopis, Válka, Politik, Křesťanství, Upálen, Kancléř, Obchodník, Zpěvačka, Režisér, Mluvčí, Esejista, Kladno, Generalissimus, Poslanci, Vůdce, Češi, Charta 77, Hudba, Diplomat, Maršál, Pop, Ministři, Svatý, KHL, První republika, Gymnasté, Pedagog, Angličané, Archivář, Manýrismus, Faraon, Trenérka, Náboženství, Husité apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, monitor, phablet, mobil, smartphone, počítač, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, PC a pro operační systémy Chrome OS, Lubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, BlackBerry OS, Windows 7, Mac, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, wallpapery, noční města, zvířata, auta, příroda, krajina, rostliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, voda a bubliny, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety. Dostupné rozměry 1200x1920, 640x480, 768x1024, 1440x960, 360x760, 1280x800, 1152x864, 2048x1080, 320x568, 1920x1200, 1600x1200, 800x1280, 1600x900, 1280x960, 1800x1440, 1280x854 atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: tipy, Přehled souborových přípon, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vše o Vánocích, Online adventní magazín, Casino online, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší online, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, Přesná předpověď počasí na 7 dní, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Další odkazy:

Il Liverpool Football Club
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Thierry Henry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Visit New York city
Tipy na užitečné weby
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Doporučené internetové odkazy
Ruleta Online, stávky Roullete

Děkujeme vám za vaši návštěvu.