Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést následující typy souborů: písma, fonty, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat apod.

PC tapety pro Windows - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. vhodné pro mobil, phablet, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, displej, smartphone, počítač, monitor, notebook, PC a pro operační systémy Windows 2000, Linux Xubuntu, Slackware, Lubuntu, Java ME, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows XP, macOS. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, armáda, válka, zbraně, motorky, free wallpapers, flóra, stromy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, fraktály, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, nature - příroda, sportovní a závodní auta, ptáci, květiny, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 1200x1920, 320x568, 1152x1920, 1024x768, 854x480, 1536x2560, 3200x1200, 750x1334, 1920x1440, 1920x1200, HD 1280x720, 412x846, 2560x2048, 1366x768, 1920x1280, 2048x1536 atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, zadarmo, zajímavosti, odkazy, Zvířátka na pozadí monitoru, F, Obrázky vlajek měst ČR, odkaz, Thierry Daniel Henry, URL, Free game online hry, Biografie slavných osobností, internet

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Pro dívky, Bojové hry, Akční hry, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry a tak dále.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Keywords:Vlajky amerických států USA, multimédia, webové stránky, internetové stránky, Velikonoční blahopřání, Seznam souborových přípon, A, cestování, Vlajky států severní Ameriky, Online hry zdarma, doporučujeme, pro děti

Anekdoty, fórky, fóry, ftipy, vtipy, vtípky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fórky, fóry, ftipy, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O mužích, O manželství, Frky o tchýních apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, nemoce, zkratky, nápoje, sport, náboženství a křesťanství, český jazyk, cestování, matematika, účetnictví, různé, hardware, stavebnictví, věda, kultura, technika, materiály, software, nástroje, lékařství a medicína, chemie, internet, jídlo, bankovnictví atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Karetní hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Slovácích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ženách, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Prapory regionů a království, weby, Smuteční kondolence, humor, hyperlinky, výukové pomůcky, Fotografie topmodelek, Kliparty pro dokumenty, B, Kliparty zdarma, zdroje informací

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Mluvčí, Starověký Egypt, Čech, Žhavé výstřely, Ministr, Vojáci, Máj, Novinář, Dallas Stars, Philadelphia Flyers, Masový vrah, Romantismus, Sebevražda, Textař, Charta 77, Rock ‚n‘ Roll, Američan, Fotograf, Ekonom, Herec, Kladno, Filozof, Skladatel, Komunista, Brno, Překladatel, Ministr zahraničí, Manýrismus, Politik, Závodník, NHL, Renesance, HIV pozitivní, ČSSD, Slovák apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti, hlášky, úsloví, motta

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti, hlášky, úsloví, motta, rozdělené kategorií: citáty o lži, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Staré hry online, webovky, pro dospělé, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, tipy, PC pozadí pro Windows, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Omalovánky pro děti, Biografie slavných osobností, PC tapety pro Windows, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Mluvčí, Starověký Egypt, Čech, Žhavé výstřely, Ministr, Vojáci, Máj, Novinář, Dallas Stars, Philadelphia Flyers, Masový vrah, Romantismus, Sebevražda, Textař, Charta 77, Rock ‚n‘ Roll, Američan, Fotograf, Ekonom, Herec, Kladno, Filozof, Skladatel, Komunista, Brno, Překladatel, Ministr zahraničí, Manýrismus, Politik, Závodník, NHL, Renesance, HIV pozitivní, ČSSD, Slovák apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A, Tapety na PC, Obrázková přání k svátku podle jmen, Webové online testy zdarma, Dopravní značky, linky, kuriozity, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Burma, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Další odkazy:

Velikonoční tapety, wallpapers
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Státní vlajky
Doporučené internetové odkazy
Vlajky států jižní Asie
Linky na partnerské weby
AC Milán

Děkujeme vám za vaši návštěvu.