Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství, ú, internetové stránky, Tapety na plochu flóra a květiny, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, info, Biblické omalovánky, Biografie slavných osobností, Dopravní značky, volný čas, Nej hry online

Moudra, moudrosti, aforismy, bonmoty, rčení, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, aforismy, bonmoty, rčení, hlášky, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o odvaze, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Akční gamesky, Adventury, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Keywords:webové stránky, výukové pomůcky, Super online kvízy, Počítačové tapety pro Windows, Jakarta, zadarmo, Online hry zdarma, internet, FC Barcelona, odkaz, Wallpapery na plochu PC, pro dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, zločin a právo, lékařství a medicína, literatura, psychologie, jídlo, cestování, nástroje, politika, účetnictví, internet, věda, rostliny, sport, počítače, příroda, český jazyk, chemie, materiály, školství, nemoce, kultura, náboženství a křesťanství, nápoje atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

černý humor, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, vtipné texty, frky, kameňáky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vánoční magazín, Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska, M, Dopravní značky, zeměpis, Blahopřání, gratulace, Super online flash hry, Vše o Vánocích, weby, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stoletá válka, Avangard Omsk, Angličané, Hejtmani, Češi, Císař, Ministři, Nežijící, Upálen, Vojáci, Renesance, Orlík, Antropolog, Čech, Sochař, Rakušan, Mim, Právník, Ministr zahraničí, Kněz, Životopis, Československo, Philadelphia Flyers, Ekonom, Textařka, Politik, Fotograf, Prezidenti ČR, Američan, Překladatel, Imitátor, Poprava, Prezident USA, Kladno, Svatý, Habsburkové apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: hyperlinky, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Sarah Michelle Gellar, zdroje informací, A, Tapety na PC, Texty přání k svátku podle jmen, V, Seznam přípon a koncovek souborů, URL

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtipy, vtípky, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štěstí, Monitor, Osvětlení, Láska nebeská, Wallpaper, Vánoční kaktus, Schleich, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Cesmína, Santa, Windows, Dárky, Staroměstské náměstí, Perníčky, Tisk, Milka, Umělý vánoční stromek, Papírové ozdoby, Alkoholový kalendář, Jingle Bells, Atmosféra, Bramborový salát, Filmy, Písnička, Adventní svícen, Rostliny, Vánoční svícen, Smrk, Advent, Vánoce apod.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Mississippi, Kansas, New Jersey, Západní Virginie, Maryland, Florida, Minnesota, Oregon, Washington, Georgie, Wisconsin, Louisiana, Indiana, Severní Dakota, New York, Nové Mexiko, Iowa, Connecticut, Michigan, Jižní Karolína, New Hampshire, Missouri, Arizona, Montana, Arkansas atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny, obecné zkratky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, geocaching, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, č, Slovník pojmů Co je to?, humor, kuriozity, Namibia, Ilustrační obrázky, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online testy a kvízy, doporučujeme, Online testy zdarma bez registrace, Přáníčka a obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Travel in USA
Odkazy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.
Tipy na užitečné weby
Kliparty zadarmo ke stažení
Zajímavé webové stránky
Istanbul city
Odkazy na užitečné webové stránky
Křesťanské omalovánky k tisku
Odkazy na partnerské weby
Sexy Kelly Clarkson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.