Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Maryland, New York, Connecticut, Virginie, Indiana, Nevada, Západní Virginie, Arizona, Massachusetts, New Jersey, Pensylvánie, Arkansas, Illinois, Aljaška, Nové Mexiko, Vermont, New Hampshire, Texas, Michigan, Colorado, Jižní Karolína, Rhode Island, Oklahoma, Jižní Dakota, Kansas atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Tapety na PC zdarma ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v PC, smartphone, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobil, displej, phablet, tablet, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 95, Chrome OS, Mac, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows Server 2012, Windows 10. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, wallpapery, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, noční města, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, auta, psi a štěňátka, květiny, kytky, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 1440x960, 2048x1080, 854x480, 2160x3840, 1440x900, 2560x2048, 1280x800, 375x667, 360x760, 1024x600, 360x720, 1680x1050, 412x846, 1600x1200, 1920x1440, 1366x1024 atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, hudební zkratky, fyzikální jednotky apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: zeměpis, Nejlepší školní testy a kvízy, zadarmo, Online zeměpisné testy zdarma, Křesťanské omalovánky k tisku, multimédia, humor, Slovník pojmů Co je to?, World Flags, Přehled přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, A

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přání, Jmelí, Jedle, Ostrava, Vosí hnízda, Drážďany, Třásně, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Smrk, Kinder, Tapeta, Václavské náměstí, Atmosféra, Řetězy, Vinná klobása, Samolepky, Osvětlení, Rumové řezy, Pozadí, Píseň, Historické ozdoby, Linux, Brno, Šišky, Nový rok, Blahopřání, Kapr, Linecká kolečka, Vánoční svícen, Vykrajovátka apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Keywords:V, Hry pro nejmenší online, Staré hry online, Kliparty zdarma, Norway, F, cestování, zdroje informací, Salma Hayek, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Adventní magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dárky, Kinder, Tiskárna, Vánoční filmy, Jesličky, Ostrava, Atmosféra, Smrk, Adventní kalendář, Lindt, Vánoční punč, Sněhová vločka, Vídeň, Vánoční stromeček, Štěstí, Bůh, Brambořík, Bramborový salát, Špalda, Košíčky, Mrazík, Husarské knoflíky, Vánoční ubrusy, Přáníčko, Adventní svícen, Samolepky, Staroměstské náměstí, Vánoční dekorace, Jmelí, Wallpaper, Křesťanství apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky měst a obcí České republiky, počítače, Celebrita Rihanna, Přehled státních vlajek států světa, tipy, pro dospělé, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Webové online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, školství

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunista, Slovák, Československo, Kancléř, Žhavé výstřely, ČSSD, Ministr zahraničí, Sebevražda, Sci-fi, Nobelova cena, Překladatel, Máj, Ministr, Diplomat, Itálie, Trest smrti, Životopis, Američané, Básníci, Olympijští vítězové, Maršál, Orlík, Režisér, Zavražděn, Poslanec, Herec, Normalizace, Boston Bruins, Mim, Vrah, Rakušan, Country, Vojevůdce, Olympijský vítěz, První republika, Textař apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtípky, frky, fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, fórky, vtipné texty, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Klíčová slova: zdarma, Adventní magazín, weby, Casino virtuel, doporučujeme, Přehled států světa a jejich vlajek, Vlajky jednotlivých států USA, Amy Weber celebrity, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na PC zdarma ke stažení, Webové online testy zdarma

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, sport, osobnosti a lidé, rostliny, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, zelenina, ženy a dívky, přístroje, auta, halloween, Vánoce a Advent, hmyz, věda, stavby, mapy, náboženství, květiny, ptáci, dopravní prostředky, láska atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, politika, historie, nadpřirozené osoby, umělci a umění, přezdívky, fikce a fantasy, zločin a právo, vlastnosti, záliby a hobby atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, ekonomie a ekonomika, jídlo, zločin a právo, školství, internet, bankovnictví, materiály, kultura, politika, sport, latina, náboženství a křesťanství, počítače, stavebnictví, zkratky, matematika, technika, příroda, chemie, hardware, fyzika, nástroje, různé atd.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: webovky, B, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Hry pro kluky, Wallpapery na tablet, Přáníčka ke sňatku, Vlajky spojených států amerických, pro děti, zábava, Seznam vlajek měst České republiky, Vánoční web, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Honduras, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Děda si příjde uložit do spořitelny 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká : "A když krachne vaše pobočka, nepříjdu o tu stovku ?" "Nepříjdete, dědo, za ty peníze vám ručí celá Erste bank" "A co když krachne celá Erste bank ?" "Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Paroubkem" "A co když krachne vláda v čele s p. Paroubkem ?" "Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne ?"

Další odkazy:

Obrázek Zrzka
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Biografie, životopis Elizabeth Hurley
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Hondurasu
Odkazy na partnerské weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Naše tipy na užitečné weby
Gratulace a přání
Ashley Judd celebrity
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Obrázek Lékařka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.