Partnerské weby

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, Maryland, Virginie, Colorado, Connecticut, Jižní Karolína, Kentucky, Rhode Island, Mississippi, Florida, Arkansas, Havaj, Indiana, Vermont, Missouri, Nevada, Tennessee, Delaware, Maine, Montana, Wisconsin, Massachusetts, Aljaška, New Hampshire, Západní Virginie, Arizona atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Internet, síť

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, pro dospělé, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník, Blahopřání, gratulace, Vlajky spojených států amerických, školství, tipy, Omalovánky nejen pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online adventní magazín - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dárky, Neviňátko, Ostrava, Plocha, Jídlo, Václavské náměstí, Vánoční svíčky, Monitor, Borovice, Dia, Tichá noc, Svíčky, Wallpaper, Linux, Umělý vánoční stromek, Televize, Striezelmarkt, Koleda, Vídeň, Vinná klobása, Drážďany, Anglicky, Tisk, Kinder, Vánoční svícen, Vánoční stromeček, Vánoční svařák, Vánoční punč, Santa, Obrazovka, Skleněné ozdoby apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční kaktus, Brambořík, Bůh, Vosí hnízda, K Tisku, Santa Claus, Vídeňský punč, Schleich, Šišky, Tichá noc, Pastýř, Santa, Štóla, Adventní kalendář, Jezulátko, Vánoční koledy, Recepty, Adventní trhy, Korálky, Sám doma, Neviňátko, Filmy, Sněhová vločka, Jmenovky, Tapeta, Blahopřání, Láska nebeská, Wallpaper, Pokrmy, Řetězy, K Vytištění apod.

Doporučené odkazy

Frky, vtípky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O mužích, Vtipy o Bohu, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, O ženách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:Obrázky na PC ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry pro děti zdarma, Ashanti, Obrázky, kliparty, P, Super online flash hry, Obrázek Těhotenství, Online adventní magazín, zdroje informací, cestování

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Fórky, ftipy, černý humor, frky, fóry, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, černý humor, frky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Náš tip

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: doporučujeme, odkazy, humor, Cristiano Ronaldo, webovky, M, linky, Přání k narozeninám, Pozadí na PC ke stažení, zdarma, internetové stránky, volný čas

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Závodní a podobně.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Strategie, Pro dívky, Oddechové, Závodní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Střílečky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, národnost, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, sportovci a sportovkyně, záliby a hobby, zločin a právo, osobnosti, školství a vzdělávání, umělci a umění, rodinné a příbuzenské vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, historie, státní správa atd.

Informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, psychologie, žurnalisté a novináři, věda, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby a hobby, lékařství, křesťanství, politika, historie, nadpřirozené osoby, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, politici, vlastnosti, mytologie, přezdívky, osobnosti, národnost, herectví, herci a herečky atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online flash hry, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Pozadí s vlajkami na plochu, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Státní vlaječky, prapory, Obrázky, omalovánky, zajímavosti, internet, Vlajky měst a obcí České republiky

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak spustit, jak převést, v čem upravit následující typy souborů: systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Síť

Klíčová slova: F, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam vlajek amerických států, Wallpapers na PC, Hanoj city, webové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, URL, multimédia, Vlajky zemí světa, výukové pomůcky, Přáníčka a obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Ruletas electrónicas casino
Obrázek Bruneta
Doporučené odkazy
Historie cestování
Omalovánky k vybarvení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Zambia
Tipy na užitečné weby
Chelsea Football Club
Odkazy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Omalovánky k tisku
Partnerské internetové stránky
Tapety se zvířaty na plochu PC
Manchester United fotbal Anglie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.