Naše tipy, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Fórky, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, černý humor, vtipy, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky o tchýních, O důchodcích, O Slovácích, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, O ženách, O mužích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, ekonomie a ekonomika, technika, materiály, nástroje, zločin a právo, nápoje, bankovnictví, jídlo, chemie, politika, školství, internet, různé, literatura, náboženství a křesťanství, filozofie, fyzika, hardware, psychologie, cestování, kultura, software, příroda atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Počítačové tapety pro Windows, pro dospělé, Super free web games zdarma, Country flags, tipy, Tapety na PC, Kliparty zdarma, Přání k svátku, jmeninám, ke sňatku, k výroční svatby atd., Pozadí na plochu počítače, Vlajky měst České republiky, Super online flash hry, Free game online hry

Hlášky, myšlenky, přísloví, úsloví, výroky, moudra, moudrosti

Citáty slavných osobností, Hlášky, myšlenky, přísloví, úsloví, výroky, moudra, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Karetní hry, Relaxační hry, Strategie, Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Animace, Hry pro dva hráče, Adventury, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Střílečky a tak dále.

Informace, zábava, důležité informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:R, linky, doporučujeme, volný čas, Obrázky k svátku a k jmeninám, Webové online testy zdarma, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Natalie Portman, Přehled zkratek a akronymů, K, Stručný slovník pojmů a termínů

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, ženy a dívky, dopravní prostředky, hmyz, symboly, věda, rostliny, zelenina, květiny, láska, ovoce, auta, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, náboženství, nástroje a přístroje, sport, jídlo a nápoje, halloween, stavby atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dárky, Blahopřání, Tapeta, Perníčky, Historické ozdoby, Bramborový salát, Smrk, Koleda, Santa Claus, Píseň, Tiskárna, Kinder, Papírový vánoční stromek, Jesličky, Vánoční ubrusy, Špalda, Adventní trhy, Vídeň, Zima, Film, Jmenovky, Striezelmarkt, Sněhulák, Keramický adventní věnec, Samolepky, Sám doma, Ježíš Kristus, Ježíšek, Štědrý večer, Vánoční tapety, Recepty apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Online vánoční webzine, Prapory českých měst, Biografie Rose McGowan, Dopravní značky, Skvělé hry online zdarma, internet, Gwen Stefani celebrity, V, odkazy, URL, internetové stránky

Pozadí na plochu počítače - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro tablet, phablet, notebook, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone, počítač, monitor, PC, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Android, macOS, Windows Me, Windows 95, Lubuntu, Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, nature - příroda, flóra, stromy, Formule 1, fraktály, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, free wallpapers, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, ptáci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete rozměry 3200x1800, 1152x768, 1536x2048, 2560x1440, 800x600, 1080x1800, 1152x864, 2560x1920, HD 1280x720, 360x760, 1920x1080, 1920x1200, 1600x1200, 1440x2560, 854x480, 1280x800 atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Nevada, Kentucky, Maine, Louisiana, Delaware, Pensylvánie, Maryland, Tennessee, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Idaho, Illinois, Indiana, Nebraska, Aljaška, Ohio, Colorado, Arizona, Kalifornie, Massachusetts, Washington, Wisconsin, New Hampshire, Západní Virginie, Virginie atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství a vzdělávání, křesťanství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, vlastnosti, přezdívky, národnost, osobnosti, mytologie, umělci a umění, nadpřirozené osoby, poruchy, záliby a hobby, zločin a právo, věda, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, žurnalisté a novináři, sportovci a sportovkyně, fikce a fantasy atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Iowa, Florida, Wisconsin, Alabama, Jižní Karolína, Washington, Tennessee, Indiana, Colorado, Michigan, Rhode Island, Missouri, Georgie, Arkansas, Maine, Louisiana, Západní Virginie, Pensylvánie, Severní Dakota, Havaj, Kentucky, New Hampshire, Minnesota, Aljaška, Massachusetts, Oregon atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, konfigurační soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super free web games zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Wayne Rooney angielski piłkarz, zajímavosti, Ilustrační obrázky, pro děti, Vše o narozeninách a jmeninách, zadarmo, odkaz, Online hry zdarma

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, země EU, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, měny apod.

Síť, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webovky, zdroje informací, výukové pomůcky, Tipy na výlet, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, humor, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní prapory států světa, Přehled přípon a koncovek souborů, H, Biografie Avril Lavigne, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Eri Aikawa
Fotografie Rose McGowan
Tipy na užitečné weby
Biografie Kate Moos
Paris Saint-Germain FC
Odkazy na partnerské weby
Texty přáníček k svátku podle jmen
Naše tipy na užitečné weby
La pornographie sexuelle a caractere sexuel France
Tipy na zajímavé weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Rihanna fotky
Doporučené internetové odkazy
Velikonoční textová blahopřání
Emma Watson fotky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.