Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Wallpapery na plochu PC - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro PC, smartphone, notebook, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, počítač, tablet, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, macOS, Android, Mac, SUSE Linux, Lubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu počítače z kategorií flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, zvířata, fraktály, velkoměsta a noční život, květiny, sportovní wallpapery, nature - příroda, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1440x900, 800x600, 1024x600, 750x1334, 1920x1200, 2160x3840, 375x812, 360x720, 1080x1800, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1152x864, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1440x960 atd.

Free game online hry

Zkuste free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti, Akční hry, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Karetní hry a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Severní Karolína, Alabama, Západní Virginie, Kalifornie, Michigan, Tennessee, Havaj, Washington, Arizona, Nové Mexiko, Delaware, Florida, Idaho, Severní Dakota, Wisconsin, Jižní Karolína, Maryland, Wyoming, Iowa, Pensylvánie, Oregon, Louisiana, Connecticut, Colorado, Massachusetts atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát, jak vytvořit následující typy souborů: internet a web, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: ú, Wallpapery na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky amerických států USA, Ashley Judd celebrity, odkaz, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější hry online, Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám, pro dospělé, výukové pomůcky, zábava, odkazy

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Auta a závodní, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Egypt, Maršál, Novinář, Česká královna, Historik, Rakušan, Florida Panthers, Vojevůdce, Podnikatel, Básník, Malíř, Američané, Režisér, Dallas Stars, Architekt, Angličané, Český slavík, Producent, Archivář, KHL, První republika, Brno, Hokejisté, Masový vrah, Ital, Státník, Imitátor, Rakousko-Uhersko, Renesance, Poslanec, Křesťanství, Textař, Scénárista, Skladatel, Husité apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Keywords:Wallpapers na plochu PC, A, zadarmo, weby, Manchester United FC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor, linky, Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace, internet, Nejlepší hry pro dívky, Tapety na plochu PC

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Klasické a podobně.

úsloví, rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, aforismy, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, rčení, výroky, myšlenky, bonmoty, aforismy, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. vhodné pro mobil, mobilní telefon, displej, phablet, počítač, notebook, smartphone, tablet, PC, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 10, Android, Linux Mint, Linux Ubuntu, macOS, Linux Fedora, Windows NT, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, wallpapery, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka, letadla, voda a bubliny, zvířata, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1800, 1280x960, 800x1280, 1440x2560, 768x1024, 1536x864, 1280x1024, 2560x2048, 360x760, 375x667, 1920x1200, 1680x1050, 2160x3840, 360x720, 375x812, 750x1334 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: F, č, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, India, Státní vlaječky, prapory, webové stránky, cestování, Kate Moos sexy photos, multimédia, Hry pro kluky, kuriozity, tipy

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, obecné zkratky apod.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, fyzika, cestování, sport, ekonomie a ekonomika, filozofie, nápoje, matematika, věda, školství, materiály, kultura, latina, účetnictví, software, nástroje, zločin a právo, internet, počítače, stavebnictví, chemie, psychologie, různé, technika atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: zeměpis, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan, V, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Celebrity, herečky, zpěvačky, Ilustrační obrázky, zajímavosti, Onlinovky zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pastýř, Monitor, Tablet, Vánoční stromeček, Santa, Plocha, K Vytisknutí, Kinder, Štěstí, Vánoční trhy, Vánoce, Píseň, Koleda, Jmenovka, Květiny, Lindt, Láska nebeská, Šišky, Vánoční pozadí, Keramika, Drážďany, Papírový vánoční stromek, Třásně, Kapr, Silvestr, Blahopřání, Rumové řezy, Křesťanství, Dia, Francouzsky, Kameňák apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Síť, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: webovky, K, Online hry pro děti zdarma, Webové online testy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Celebrita Katherine Heigl, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, info, Online vánoční webzine, URL, Prapory regionů a království, Dopravní značky, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Cestování po USA
Fotografie Charisma Carpenter
Odkazy na partnerské weby
Celebrita Paris Hilton
Thierry Daniel Henry
Zajímavé internetové odkazy
Indonesia
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Bývalá vlajka Československa
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Doporučené internetové odkazy
Online omalovánka s Dědou Mrázem
Anonymní proxy server

Děkujeme vám za vaši návštěvu.